Fotó: vasasfc.hu
A csakfoci.hu információi szerint nagy eséllyel a jelenleg a Vasas tartalékcsapatánál dolgozó Schindler Szabolcs lehet a tavalyi bronzérmes Ajka új vezetőedzője.
Szerda este vált hivatalossá, hogy a Gyirmót FC Győr elleni vereséget követően távozik az NB II-es Ajka vezetőedzői posztjáról Jeney Gyula, akivel az előző idényben még történelme legjobb helyezését érte el a harmadik pozícióval a klub.
A csakfoci.hu úgy értesült, hogy nagy eséllyel hamarosan be is jelenthetik Jeney utódját, honlapunk információja szerint Schindler Szabolcs ülhet le a Veszprém megyei együttes kispadjára.
A 48 éves szakember jelenleg a Vasas harmadosztályban szereplő tartalékcsapatát vezeti, korábban az angyalföldiek első csapatánál is dolgozott, de megfordult Békéscsabán és Dorogon is. Sőt, Schindler számára az FC Ajka sem ismeretlen, hiszen a 2018/19-es idényben már megfordult az akkor az NB III-ban szereplő együttesnél.
Olvastad már?

Ezért kaphatta Fiola a viharos piros lapját - kiderült a Vidit kiakasztó bírói döntés oka
Komoly indulatokat gerjesztett Fehérváron Fiola Attila kiállítása a Zalaegerszeg ellen. Sokan nem értették, hogy mit látott Vad II játékvezető és a VAR, amiért piros lapot kapott a válogatott védő. A csakfoci utánajárt a történéseknek és kiderítette, miért állították ki a hátvédet.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Galatasaray
Sallait ismét "árulják" a törökök
A Türkiye Gazetesi szerint a Galatasaray az általa kiadott 6 millió euróhoz közeli összeg esetén elengedné Sallai Rolandot, és ezt már az edző is jóváhagyta. Német klubok érdeklődhetnek.

Fehérvár
Máris hosszabbított a kapus
Télen érkezett és máris szerződést hosszabbított a Vidi 23 éves kapusa, Kemenes Botond, aki így a következő szezonban is Fehérváron bizonyíthat.

Légiósok
Kerkez klubja beintett
Nem fogja hagyni a magyar légiós klubja, a Bournemouth a csapat kifosztását - írják Angliában.