Fotó: paksifc.hu

Bognár előre tudta, hogy nem lesz jó a csapata: "Időt húztak, én is ezt csináltam volna" - így látták az edzők

Így látták a szakvezetők a vasárnapi NB I-es meccseket Felcsúton és Győrben. Értékekelések.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 21:55
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 21:55

PUSKÁS AKADÉMIA - FEHÉRVÁR FC 3-0

Bővebben a mérkőzésről itt!

Hornyák Zsolt (PAFC): - Örülök a győzelemnek, nem egyszerű a Vidi ellen 3-0-ra nyerni, még ha átépülőben is van a fehérvári csapat. A második félidő elejével nem voltam elégedett, ellenfelünk visszajött a meccsbe, de aztán a cseréink jól szálltak be és eldöntötték az összecsapást. Az átmenetek során sok hibát követtünk el, a passzpontosságunkkal is voltak problémák. A sikernek örülök, de elégedettebb vagyok az eredménnyel, mint a mutatott játékkal.

Pető Tamás (Vidi): - Az eredmény nem tükrözi a mutatott játékot. Volt 4-5 komoly ziccerünk, amit nem tudtunk értékesíteni, ellenfelünk pedig könyörtelenül kihasználta az adódó lehetőségeit. Ez a minőségbeli különbség döntött a két csapat között. A mérkőzés első helyzete a miénk volt, kimaradt, a Puskás pedig megrúgta a gólját. A második félidőt nagyon jól kezdtük, de gólt ismét a hazaiak szereztek. Támadásban megvalósítottuk, amit eltervezünk, hozzáállásban sem láttam gondot, sajnos nem tudtunk betalálni. Gratulálok a Puskás Akadémiának a győzelemhez. Kalmár Zsoltnak 10 hónap után ez volt az első 15 perce, örülök, hogy visszatért. Ennek a fiatal csapatnak nagy szüksége lesz az ő tapasztalatára és tudására. (fehervarfc.hu)

ETO FC GYŐR - PAKSI FC 2-1

Borbély Balázs (ETO): - Nem mondhatom, hogy magas színvonalú meccset nyertünk meg, de az első félidőben érvényesült, amit akartunk, masszív védekezésből kontrákkal próbálkoztunk, két érvényes gólt szereztünk is. A paksiak többet birtokolták a labdát, mert sokszor elszórtuk, de a mezőnyfölényük meddő volt, nem dolgoztak ki helyzeteket – a szögleteik, szabadrúgásaik voltak veszélyesek. A második félidőben több önbizalommal futballoztunk, mert feljavult az előrejátékunk. Nem volt annyi labdavesztés, uraltuk a mérkőzést. (eto.hu)

Bognár György (Paks): - A mérkőzés előtt attól tartottam, nem lesz ritmusa a játékunknak a háromhetes kihagyás miatt, ez be is következett, de érdekes módon nem a csapatjátékban. Sok egyéni hiba volt, tompák, pontatlanok voltunk, helyezkedési hibákat követtünk el. Becsületesen küzdöttek a srácok, mentek, csak koncentráció nélkül. Az első félidőben jobban játszott az ETO, párszor megkontráztak bennünket, gólokat is rúgtak. A második játékrészben pedig, ahogy csak tudtak, időt húztak, ezt jól csinálták, én is ezt csináltam volna. A cseréinktől nem kaptunk sok pluszt, nem jutottunk el a kapuig, nem tudtunk gólhelyzeteket kialakítani. Nem volt átütőerő a játékunkban, így próbáltuk átrúgni a középpályát, építkezni, érvényesülni, de ma az sem működött. A jövő héten rendezzük a sorokat. (paksifc.hu)

NB II: A Vasas Pintérrel a bajnokságban is veszített, emberhátrányban kapott ki a Honvéd - eredmények
A Vasas FC és a Budapest Honvéd is idegenben veszített a Merkantil Bank NB II 7. fordulójának vasárnapi játéknapján.
MTK Budapest
Remek üzletet kötöttek Miovskival
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere elismerte, Cristiano Ronaldo csapata tízmillió dollárt fizetett volna Vancsáért, akiért egy PL-csapat is bejelentkezett. Kata iránt Hollandiából és az USA-ból érdeklődtek.
Nagy Zsolt az átigazolási terveiről
Nagy a jövőjéről elmondta, voltak hazai klubok, amelyek érdeklődtek iránta, de nem váltana a magyar élvonalon belül. Az öt legerősebb bajnokság közül bármelyikben megméretné magát.