Fotó: paksifc.hu

Bognár kritikus megjegyzése a Paks veresége után: "Úgy látszik, Magyarországon csak a Ferencvárosnak lehet halasztani…"

Bognár éles kritikát fogalmazott meg a Paks veresége után, kijelentve, hogy Magyarországon csak a Ferencvárosnak van lehetősége halasztani.
Póczik Dávid 2024. augusztus 11., vasárnap 10:41
Szerző: Póczik Dávid 2024. augusztus 11., vasárnap 10:41

Mint ismert, a Paks szombaton 3-1-re kikapott a Zalaegerszeg otthonában az NB I 3. fordulójában, a találkozó lefújását követően a vendégek vezetőedzője, Bognár György elismerte, frissebb volt a Zete, hiszen ők a keddi Konferencia Liga visszavágó mérkőzést fontosabbnak tartották, mint a szombati bajnokit.

A szakvezető ugyanakkor megjegyezte, csapatának jót tett volna egy szünet a hétvégén.

Jól jött volna most egy hét szünet, hogy keddre teljesen rendben legyünk, de úgy látszik, Magyarországon csak a Ferencvárosnak lehet halasztani…

- idézte a Nemzeti Sport Bognár éles szavait.

Jansen nem győzte dicsérni a Fradi duplázóját: "A mai egyértelműen az ő napja volt" - értékelések
Így értékelték a vezetőedzők a DVTK-FTC (0-2) és a ZTE-Paks (3-1) szombati bajnokit.
Hosszabbított a kulcsember
A lejárat előtt meghosszabbította szerződését a Diósgyőr szlovén légiósa, Rudi Pozeg Vancas, aki tavaly nyári érkezése óta 8 gólt és 14 asszisztot jegyzett tétmeccsen.