Fotó: MTI

Dombi a Loki győzelme után: „Le voltam ülve én is, a srácok hoztak fel” – így látták a vezetőedzők

Dombi Tibor beugró edzőként vezette győzelemre a Debrecent 0-1 után és úgy érzi a második félidő a szurkolóknak is tetszett. Vladimir Radenkovic, a Diósgyőr vezetőedzője a hazai 0-0 ellenére elégedett játékosai teljesítményével.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 1., vasárnap 9:28
Fotó: MTI
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 1., vasárnap 9:28

DVSC – ZTE 2-1

Dombi Tibor (a DVSC megbízott vezetőedzője): - Az első félidőben sem volt gond, egy kis félelmet és izgulást éreztem a csapaton, ekkor bennem is az volt. Megkaptuk a gólt, aztán volt két helyzekedési hibánk pontrúgások után. Voltak helyzeteink, az utolsó passzok nem sikerültek. A második félidőben hatalmas kapufát rúgtunk, volt két helyzetünk, aztán a gól után feljöttünk és megtört az ellenfél. Elégedett vagyok, lendületes játékot vártam és szurkolói szemmel is élvezhető volt a második félidő. Mindenki mindent kiadott magából. Az első félidőben le voltam ülve én is, a srácok hoztak fel.

Márton Gábor (ZTE): - Semmi sem változott a második félidőre, gratulálok a DVSC-nek, jól játszott. A többit a srácokkal megbeszéljük majd, nem szerencse kérdése az elmúlt két forduló. (M4 Sport)

Diósgyőr – ETO 0-0

Vladimir Radenkovic (DVTK): - Olyan csapattal találkoztunk ma, akik az életükért küzdenek, ha a tabellára nézünk. Lehetett látni a mérkőzésen is, hogy maximális teljesítményt nyújtottak, kiadtak magukból mindent, de mi is teljes szenvedéllyel léptünk pályára. Ma egyetlen dolog hiányzott, a gól. A helyzeteink megvoltak, igazából nagyon jó helyzeteket alakítottunk ki, de hát ilyen a futball, van amikor valaki helyzet nélkül rúg gólt, valaki meg a sok helyzetből sem talál be. Még egyszer mondom, az ellenfél nagyon nagyot küzdött, általában 7 védőt sorakoztattak fel a kapujuk elé, mélyen védekezve, ennek ellenére én elégedett vagyok a teljes csapat teljesítményével, ezt mondtam nekik az öltözőben is. Gratulálok a csapatomnak. (eto.hu)

Borbély Balázs (ETO): - Alaposan felkészültünk a Diósgyőr játékából. Amit elterveztünk, működött is, habár szerettünk volna előre veszélyesebbek lenni, de érződik a játékosokon az önbizalomhiány. A második félidőre kicsit elfáradtunk, pontatlanul játszottunk, de úgy érzem, rászolgáltunk az egy pontra. (eto.hu)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)