Fotó: fkborac.net

EL-selejtező: Nem lesz újabb Fradi-Klaksvík párharc - hosszabbításban jutott tovább az FTC leendő ellenfele

A Borac Banja Luka hosszabbításban nyert 3-1-re a KÍ Klaksvík ellen, így a bosnyákok találkozhatnak a Fradival a playoffban.
Budai László 2024. augusztus 15., csütörtök 23:41
Szerző: Budai László 2024. augusztus 15., csütörtök 23:41

Az egy éve a Fradit a BL-selejtezőből kiverő KÍ Klaksvík egygólos előnnyel utazhatott Boszniába, a Borac Banja Luka elleni EL-selejtezős visszavágóra. A hazaiak már a 17. percben ledolgozták a hátrányukat, igaz, a feröeri bajnok az 53. percben egyenlített, így összesítésben ismét jobban állt, Savic a 82. percben azonban hosszabbításra mentette a párharcot.

A ráadásban Meijers révén (Savic itt gólpasszt adott) ismét a Borac talált be, erre pedig már nem volt válasza a KÍ-nek (3-1, összesítésben 4-3). A bosnyákok jutottak tehát be az Európa Liga playoff-körébe, ahol a Ferencvárossal játszhatnak a főtáblára kerülésért.

KL-selejtezők: Óriási fordítás és három piros lap után derült ki, ki lesz a Paks ellenfele a playoffban
A cseh Mladá Boleslav a visszavágó szünetében még kétgólos hátrányban volt, de a második játékrészben parádézott.
A Vasasból Portugáliába
A Kubala Akadémián nevelkedett Almeida Milán Attila már a CD Feirense játékosa.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele hosszú távú megállapodásunk, és jól érzi magát, szerintem már nem is kellene mozognia."