Fotó: dvtk.eu

Elvesztette eszméletét a Diósgyőr játékosa: "Ezek meg sem kottyannak" - videó

Gera Dániel a 48. percben egy párharc során a földön maradt és rövid időre az eszméletét is elveszítette.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 9:57
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 9:57

Az Újpest - DVTK mérkőzés (0-0) második félidejének elején Gera Dániel nekiesett Lacoux vállának és a földön maradt. Az orvosi stáb azonnal a segítségére sietett és rövid eszméletvesztés után folytatta a játékot.

Érdekesség, hogy a vendégek jobbhátvédje később gólt is szerzett, igaz a játékvezető érvénytelenítette.

A mérkőzés után Gera megköszönte az érte aggódóknak és kijelentette, hogy "ezek meg sem kottyannak" neki.

MTK Budapest
Remek üzletet kötöttek Miovskival
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere elismerte, Cristiano Ronaldo csapata tízmillió dollárt fizetett volna Vancsáért, akiért egy PL-csapat is bejelentkezett. Kata iránt Hollandiából és az USA-ból érdeklődtek.
Nagy Zsolt az átigazolási terveiről
Nagy a jövőjéről elmondta, voltak hazai klubok, amelyek érdeklődtek iránta, de nem váltana a magyar élvonalon belül. Az öt legerősebb bajnokság közül bármelyikben megméretné magát.