Fotó: dvsc.hu

Felkészülés: Dzsudzsákék a Békéscsaba ellen érezték meg újra a győzelem ízét - a nigériai tehetség is betalált

Három bajnoki vereség után, ha csak edzőmeccsen is, de újra nyert a Loki, amelynél a végeredményt a nigériai tehetség, Kaye Shedrach állította be.
Nyikes Zoltán 2024. október 12., szombat 14:09
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 12., szombat 14:09

A válogatott mérkőzések miatti bajnoki szünetben felkészülési összecsapást vívott a Loki, amely szombaton az NB II-es Békéscsabát fogadta Pallagon. A találkozó elején a DVSC dominált, a 13. percben Bárány Donát büntetőből elért góljával meg is szerezte a vezetést, ám még a szünet előtt Vólent egyenlíteni tudott.

A második játékrész egy gyors gólváltással indult, Szuhodovszki Soma góljára 11-esből Vólent válaszolt, majd szintén büntetőből Szuhodovszki Soma is duplázni tudott. A 4-2-es végeredményt a fiatal Kaye Shedrach állította be - írja a dvsc.hu.

Felkészülési mérkőzés, Pallag

DVSC-Békéscsaba (NB II) 4-2 (Bárány 13. - 11-esből, Szuhodovszki 53., 70. - a másodikat 11-esből, Shedrach 90., ill., Vólent (36., 56. - másodikat 11-esből)

DVSC: Megyeri – Stojkovic, Kocsis G., Pellumbi, Ferenczi – Braga, Szuhodovszki, Senaga, Dzsudzsák, Domingues – Bárány.
Cserék: Pálfi, Dreskovic, Sain, Shedrach, Lénárt, Silue, Szécsi, Polozhyi, Lagator.

Békéscsaba: Uram János – Csató, Albert, Fazekas, Hodonicki, Hursán, Gyenti, Mikló, Pintér, Sármány, Vólent.
Cserék: Tóth P., Kovács G., Maronyay, Kóródi, Szabó, Hulicsár, Szatmári, Czékus.

Felkészülés: A Győr már egyre közelebb a DAC-hoz, meglepetést hozott az NB I-es és az NB II-es sereghajtó összecsapása - eredmények, videó
A Kecskemét vezetőedzője csalódott, a cserék után érthetetlen hibákat követtek el a Tatabánya ellen. A Győr ezúttal szorosabb meccset játszott a DAC-cal, mint szeptemberben.
Az Arsenal csábítja nagy erőkkel
Kerkez Milos
Kerkez Milosért és Antoine Semenyóért 80 millió eurót kérne a Bournemouth - állítják Angliában.
Lőw az angol válogatottnál?
Hamarosan megszülethet a megállapodás az angol szövetség és Tuchel között, ebben az esetben pedig akár az is előfordulhat, hogy a szokásoknak megfelelően Lőw Zsolt is helyet kap a német edző szakmai stábjában.
Muhamed Besic
Muhamed Besic a Shamrock Rovers csapatával edz Írországban, miután a nyáron távozott a Ferencvárostól.