Fotó: dvsc.hu

Felkészülés: Dzsudzsák kihagyott büntetője is belefért, a DVSC győzelemmel főpróbázott az NB I-re

A Debrecen utolsó felkészülési mérkőzésén a Loki 3-1-re győzött az NB III-as Karcag ellen.
Csakfoci.hu 2024. július 27., szombat 20:33
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 27., szombat 20:33

Lejátszotta szombaton utolsó nyári felkészülési mérkőzését a DVSC, mégpedig Pallagon, az NB III-as Karcag ellen. A Loki jövő hét pénteken Győrben kezdi meg a bajnoki szereplését, az FTC elleni első fordulós mérkőzés decemberre halasztása miatt ezúttal csak edzőmeccset vívott.

A felkészülési találkozó első félidejében csapatunk több taktikai elemet is gyakorolt, szép támadásokat mutatott be, a 6. percben Ferenczi János be is talált Dzsudzsák Balázs passza után. A 29. minutumban Bárány Donátot buktatták a 16-oson belül, Dzsudzsák 11-ese után a labda a felső lécről vágódott ki, így a szünetig csak egy gól esett - írta a dvsc.hu.

A második játékrész elején Bárány Donát átadásából Brandon Domingues duplázta meg az előnyt, majd maga Bárány Donát talált be Dzsudzsák Balázs passzát gólra váltva. Bő félóra után jöttek a cserék, a karcagiak pedig a végén szépítettek, ezzel pedig beálították a 3-1-s végeredményt.

Felkészülési mérkőzés

DVSC-Karcag (NB III.) 3-1 (Ferenczi 6., Domingues 48., Bárány 55., illetve Sági 81.).

DVSC: Megyeri – Stojkovic, Lagator (Dreskovic, 65.), Pellumbi, Ferenczi – Ojediran (Kocsis, 65.), Szűcs T. (Djurasek, 73., Polozhyi, 77.) – Vajda, Dzsudzsák (Szuhodovszki, 65.), Domingues (Shaghoyan, 65.) – Bárány (Szécsi, 73.)

NB I: Elköszönt klubjától a Loki által kiszemelt csatár - fotó
Yacouba Silué elköszönt szerb klubjától, így elképzelhető, hogy hamarosan hivatalosan is a Debrecen játékosa lesz.
A Vasasból Portugáliába
A Kubala Akadémián nevelkedett Almeida Milán Attila már a CD Feirense játékosa.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele hosszú távú megállapodásunk, és jól érzi magát, szerintem már nem is kellene mozognia."