Fotó: eto.hu

Felkészülés: Szlovák élvonalbeli csapatot ütött ki az ETO, NB III-as ellenfelet vert a Loki és a Diósgyőr is

Az ETO, a Debrecen és a Diósgyőr is nagyon magabiztos győzelmet aratott.
Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 20:25
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 29., szombat 20:25

A győriek magabiztosan nyertek a Zsolna ellen az első nyári felkészülési mérkőzésükön. A 21. percben Bumba elé került a labda a tizenhatos vonalánál, aki ballal okosan emelt a hosszúba - írja az eto.hu. Az első félidő utolsó percében Gavriccsal szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül, a megítélt büntetőt Bumba magabiztosan váltotta gólra.

A végeredmény a 89. percben alakult ki, Farkas B. tálalt Diarra elé, akinek lövése felpattant egy menteni próbáló védőn, ám a labda a felső lécről így is a gólvonal mögé pattant

Felkészülési mérkőzések:

ETO FC - Zsolna 3-0 (Bumba 21., 45. - 11-esből, Diarra 89.)

ETO FC: 1. félidő:Gyurákovics – Kröhn, Ráska, Boldor, Vianna, Anton, Tóth R., Csontos, Gavric, Bumba, Lukic.
2. félidő: Ruisz – Vera, Koncz, Szépe, Keresztes, Diarra, Vingler, Riquelme, Lacza, Skavrka, Farkas B.

DVSC - Cigánd (NB III.) 6-3 (Dzsudzsák 5., Kocsis 27., 41., Szűcs T. 44., Polozhij 59., Ojediran 61., ill. Honchar 50., Bodan 79., Jónás 86.).

DVSC: Pálfi – Szécsi, Lagator, Romanchuk, Ferenczi, Manrique, Kocsis, Vajda, Szűcs T., Domingues, Dzsudzsák.
cserék: Engedi, Szuhodovszki, Hornyák, Nwachukwu, Senaga, Lénárt, Patai, Perpék, Polozhij, Kyziridis, Ojediran, Kócs-Washburn, Kohut

Diósgyőr - Putnok (NB III) 5-0 (Rakonjac 21., Jurek 40., 43., Herbák 76., Bényei 86.)

Diósgyőr, 1. félidő: Sentic - Gera, Chorbadzhisky, Lund, Demeter - Feuillassier, Komlósi, Pozeg Vancas - Jurek, Rakonjac, Rharsalla
2. félidő: Odyntsov - Farkas, Szatmári, Komlósi, Demeter - Ferencsik, Holdampf, Bényei, Herbák, Fekete, Kampetsis

DVTK
Huszár Marcell
A 19 éves Huszár Marcell a következő idényben az ETO FC Győr játékosaként kölcsönben játszik Diósgyőrben. Az U19-es válogatott támadó a felső-ausztriai edzőtáborban csatlakozott új társaihoz.