Hegyivel továbbra is 100 százalékos a csapata - menetelnek a csoportgyőzelem felé

A Motherwell 3-1-re verte a Clyde-ot a skót Ligakupában. Hegyi Krisztián végigvédte a találkozót.
Budai László 2024. július 20., szombat 17:56
Szerző: Budai László 2024. július 20., szombat 17:56

A skót élvonalbeli Motherwell 3-4 naponta játssza mérkőzéseit a skót Ligakupában. Szombaton délután a negyedosztályú Clyde ellen játszottak, kapujukban a nyáron szerződtetett Hegyi Krisztiánnal.

A vendég Motherwell már a 12. percben előnybe került, és bár a hazaiak a második félidőben egyenlíteni tudtak, Hegyiék végül magabiztos, 3-1-es győzelmet arattak.

A magyar játékossal így továbbra is hibátlan a Motherwell, amely Hegyivel a soraiban nyert első LK-meccsén is, akkor 3-0-ra. A hétközben csak büntetők után győztek (azon a meccsen a magyar kapus csapattársa védett), így azért "csak" két pontot kaptak, de a Motherwell így is vezeti csoportját.

A Tatabánya hatgólos meccsen állt helyt a sztárcsapat ellen
Az NB II-es együttes vezetett is a Porto ellen, végül 4-2-es vereséget szenvedett.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.