Fotó: honvedfc.hu

Honvéd: "Van még lejjebb?" - így tiltakoznak majd a szurkolók a hétvégi meccsen

A vasárnapi, BVSC elleni NB II-es mérkőzés első 30 percében üresen marad a Kanyar.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 24., kedd 16:30
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 24., kedd 16:30

A Budapest Honvéd szurkolói csoportja, az Ultras Kispest 1991 szervezett formában nyilvánítja majd ki a nemtetszését a csapat gyenge játéka és eredményei miatt a hétvégi, BVSC elleni hazai bajnoki mérkőzésen.

A kispesti szurkolók felhívása

"VAN MÉG LEJJEBB??

Hiába a sorozatos ígérgetések vezetők és játékosok részéről, azt látjuk hétről hétre, hogy kilátástalanság, szenvedés, elképzelés nélküli játék jellemzi a mérkőzéseket. Hét fordulót követően a 14. helyen állunk. Ez elfogadhatatlan az ország egyik legpatinásabb klubjában.

Alig telt el pár hét, mióta a soroksári gyalázat után az akadémián meglátogattuk a csapatot, és most sajnos ismét a kritikus hangokat kell előtérbe helyeznünk. Vasárnap a meccs első 30 percében a Kanyar ÜRESEN marad!

A fél óra elteltével, együtt, egységesen vonulunk be a lelátóra. Ezúton kérjük együttműködésetek, és hogy mindenki csatlakozzon hozzánk a stadion többi pontján is. Álljunk ki a név, a színek és tradíciónk mellett közösen! Vasárnap mindenki a Kanyarba!

HAGYOMÁNYOKHOZ MÉLTÓ KISPESTET!" - áll a Kispest-Honvéd Futball Club Facebook-oldalon megjelent bejegyzésben.

Anderlecht-Fradi: A belgák edzője nem vár óriási fejlődést maguktól - kiszámíthatatlan körülményekkel nézhetnek szembe a zöld-fehérek
Előreláthatólag 16-17 ezer szurkoló előtt és egyelőre megjósolhatatlan időjárási körülmények között kell pályára lépnie majd a Fradinak szerda este az Anderlecht elleni EL-meccsen.