Fotó: twitter.com/Rakow1921

Légiósok: A magyar válogatott játékossal lépett fel a lengyel csapat a dobogóra

A kétszeres magyar válogatott Baráth Péter a szünetben állt be a Rakówba, amely 1-0-ra nyert a Katowice ellen.
Budai László 2024. augusztus 3., szombat 16:43
Szerző: Budai László 2024. augusztus 3., szombat 16:43

A Ferencvárostól a 2024-es naptári év végéig kölcsönvett Baráth Péter a szünetben állt be a Raków együttesébe a Katowice elleni lengyel bajnokin, amelyet a vendégek Silva 29. percben szerzett góljával nyertek meg (1-0). Sikerével légiósunk együttese ideiglenesen a dobogóra is felléphetett, igaz, több klub is csak később játssza majd le soros találkozóját.

A kétszeres magyar válogatott Baráth az első (győztes) bajnokin hét percet kapott, a másodikat (ezen kikaptak) a kispadról figyelte, így ebben a szezonban most játszotta a legtöbbet.

Szoboszlai lenyűgözte a Liverpool-szurkolókat az új szerepkörében: "Slot alatt egy teljesen más játékos lett"
Remekül megállta a helyét mélységi irányítóként a magyar válogatott középpályás.
PL-csapattól igazoltak
Az ír korosztályos válogatott, 21 éves balhátvéd, Valentino Adedokun a Premier Leauge-ben szereplő Brentford FC kölcsönjátékosaként Diósgyőrben játszik ebben az idényben.
MTK Budapest
Remek üzletet kötöttek Miovskival
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere elismerte, Cristiano Ronaldo csapata tízmillió dollárt fizetett volna Vancsáért, akiért egy PL-csapat is bejelentkezett. Kata iránt Hollandiából és az USA-ból érdeklődtek.
Nagy Zsolt az átigazolási terveiről
Nagy a jövőjéről elmondta, voltak hazai klubok, amelyek érdeklődtek iránta, de nem váltana a magyar élvonalon belül. Az öt legerősebb bajnokság közül bármelyikben megméretné magát.