Fotó: Sporting Kansas City

Légiósok: A magyar válogatott támadó pazar csel után lőtt dörgő felső lécet, kiélezett meccset nyertek meg - videó

A Kansas City ugyan "leadta" kétgólos előnyét, de végül így is megszerezte a három pontot.
Budai László 2024. július 8., hétfő 8:45
Szerző: Budai László 2024. július 8., hétfő 8:45

A 4-szeres magyar válogatott Sallói Dániel kezdőként lépett pályára csapata, a Sporting Kansas City Dallas FC elleni MLS-bajnokiján. A találkozót remekül kezdték Sallóiék, akik 23 perc alatt kétgólos előnyt alakítottak ki, majd a magyar játékos növelhette volna háromra a különbséget: egy pazar csellel két játékost is becsapott, majd bombája után a felső lécen csattant a labda.

A Dallas a későbbiekben szépített, majd egyenlített is, de a 82. percben a Kansas megszerezte a győztes gólt (3-2). Sallóit az 58. percben lecserélték.