Photo by Swen Pförtner/picture alliance via Getty Images
Az RB Leipzig két magyar válogatott labdarúgójára, Gulácsi Péterre és Willi Orbánra is lehet szavazni.
Az RB Leipzig mindkét magyar légiósa, a kapus Gulácsi Péter és a védő Willi Orbán is jelölt a német labdarúgó-bajnokság év csapata szavazásán. A voksoláson négy riválisa van a jelenleg fejsérüléssel küzdő magyar válogatott hálóőrnek, akit a Bundesliga honlapja az egyik legkiegyensúlyozottabb játékosnak tart a posztján.
Orbán pedig az egyik jelöltje a 12 védőnek, amit azzal érdemelt ki, hogy "a lipcsei csapat védekezésében pótolhatatlan szerepet tölt be, ráadásul a gólszerzésben is jeleskedett".
A Bundesliga honlapján vasárnap 20 óráig szavazhatnak a szurkolók, akik összesen 40 futballista közül választhatnak.
Mint ismert, a Premier League álomcsapatába is jelölt egy magyar válogatott játékos, ott Kerkez Milos.
(mti/csakfoci)
Olvastad már?

Nagyinterjú: Parázsló Fradi-öltöző, szenzációs Tóth Alex, elmaradt fizetések és a szurkolók nyomása
Öltözői konfliktusokról, a kritikák fel(nem)dolgozásáról, elmaradt fizetésekről, Rebrov néma elismeréséről, Tóth Alexről, könyvekről és a fiainak javasolt nehezebb útról is beszélgettünk a Soroksár kapusával, Holczer Ádámmal.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
Újabb angol legenda szerint kellene a Liverpoolba igazolnia Kerkez Milosnak.

Visszatért
László Csaba újra a padon
László Csaba visszatért a Sepsi OSK kispadjára - egyelőre az idény végéig.

Szolnok
Változások a 11-0 után
Horváth Csaba és segítője Ulvicki Attila távozik a NB III-as csapat éléről, de maradnak a klubnál. A Tisza Kálmán-Lengyel Béla játékos-edző páros vette át a helyüket.