Légiósok: Baloghék centikre voltak tőle, hogy a Milan után a Napolit is legyőzzék, de drámai módon kikaptak - videó

A Parma a 90. percben még vezetett, de jött Lukaku és Anguissa, a Napoli pedig megfordította a meccset.
Budai László 2024. augusztus 31., szombat 22:51
Szerző: Budai László 2024. augusztus 31., szombat 22:51

Harmadik bajnokiján is Balogh Botonddal állt fel a Parma, amely az előző hét Milan-verése után most a Napolihoz látogatott. A pármaiak Nápolyban sem szégyenlősködtek, Bonny találatával már a 19. percben vezetést szereztek: a vendégek támadója Sohm nagy szólója után harcolt ki egy 11-est, amelyet értékesített is. Videó itt.

A Parma a 76. percben Suzuki második sárgája után tíz emberre fogyatkozott, és bár sokáig úgy tűnt, így is megtartja előnyét, a hazaiak Lukaku góljával a 92. percben egyenlítettek (videó itt), majd Anguissa révén a 97.-ben a győzelmet is megszerezték (2-1, videó itt). A magyar válogatott védőt a 73. percben, még 1-0-s pármai vezetésnél hoztak le.

A szombat este másik olasz bajnokiján a Lazio hiába fordított a Milan ellen, végül 2-2-es döntetlen lett a meccs vége.

Sancho befutott a Chelsea-hez, Osimhen sok szék közül a kispad alá esett – külföldi körkép
A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.