Fotó: x.com/FCSG_1879

Légiósok: Megvan Csoboth első gólja a bajnokságban, a listavezető kapuját vette be - videó

Csoboth Kevin kedden megszerezte első gólját a svájci élvonalban, a magyar támadó Ricardo Moniz csapata ellen talált be.
Póczik Dávid 2024. szeptember 25., szerda 8:02
Szerző: Póczik Dávid 2024. szeptember 25., szerda 8:02

A magyar válogatott Csoboth Kevin kedden megszerezte az első gólját a svájci labdarúgó-bajnokságban. A St. Gallen nyáron igazolt támadója a 72. percben csereként lépett pályára csapata 2-1-es vezetésénél, majd a 79. percben betalált az éllovas - Ricardo Moniz vezette - Zürich kapujába, ezzel eldöntötte az összecsapás lényegi részét. A végeredmény 4-1 lett.

A magyar futballistának ez a második gólja volt az új együttesében, tíz napja a Svájci Kupában volt eredményes. A St. Gallen újabb sikerével hét forduló után 13 pontjával a negyedik a tabellán, hátránya egy pont a dobogós helyen álló riválisokkal szemben. (MTI alapján)

Csoboth gólja (nézői felvétel):

Pető beszólt a Vidinek: Csak a Fehérvár küzd ezzel a problémával az NB I-ben
A súlyos sérüléséből felépülő Kalmár Zsolt azonnal a Vidi NB I-es csapatába tért vissza, aminek az a magyarázata, hogy a Fehérvár az élvonalban egyedülálló módon nem rendelkezik tartalékcsapattal, ahol hosszú kihagyás után a játékosok visszanyerhetnék formájukat.
Leváltották az edzőt
Geri Gergely
Már nem Geri Gergely a szlovák élvonalban 10. helyen álló Kassa vezetőedzője - jelentette be a klub.
Túl dárga volt Kerkez az MU-nak
Fabrizio Romano információi szerint az MU már nyáron lecsapott volna Kerkez Milosra, de "túl drágának találták" a Unitednél a magyar balbekket.
Leválthatják a Kassa éléről
Távozhat a szlovák élvonalban 10. és öt mérkőzése nyeretlen FC Kosice éléről Geri Gergely. (NSO)