Fotó: ksruch.com

Légiósok: Novothny két góllal zárta a szezont, de más magyar is duplázott külföldön - videó

Novothny Soma és Jánó Zétény is két góllal segítette csapatát a győzelemhez.
Csakfoci.hu 2024. május 25., szombat 19:45
Szerző: Csakfoci.hu 2024. május 25., szombat 19:45

Novothny Soma csapata, a lengyel élvonalból búcsúzó Ruch Chorzow 2-0-ra győzött a Cracovia elleni bajnokin a lengyel élvonal utolsó fordulójában. A találkozó mindkét gólját a 29 éves magyar támadó szerezte, akinek így négy gól és két assziszt volt a mérlege tavasszal.

Novothny első gólja

Ruch Chorzów 1-0 Cracovia - Soma Novothny 45+4' (Polish Ekstraklasa)
byu/4gjdtokurwa insoccer

Novothny második gólja

Ruch Chorzów 2-0 Cracovia - Soma Novothny 90' (Polish Ekstraklasa)

Ugyancsak két gólt szerzett szombaton Jánó Zétény, aki az osztrák másodosztályban, a Liefering-Lafnitz (4-3) bajnokin talált kétszer a vendégek kapujába. A 19 éves osztrák-magyar középpályás a 22., és az 54. percben köszönt be, összességében pedig 68 percet töltött a pályán.

Légiósok: Óriási elismerés, beválasztották az év álomcsapatába a magyar válogatott támadót
Vancsa Zalán helyet kapott a belga másodosztály legjobbjai között.