Fotó: fotomac.com.tr

Légiósok: Sallai kiharcolt szöglete után lőtt gólt a Galata, és a gólpassz is közel volt; Kerkezék legyőzték az Arsenalt - videó

A magyar válogatott támadó először játszott végig egy bajnokit új csapatában - a Galatasaray 3-0-ra nyert is. ⎥ A Bournemouth Kerkezzel a soraiban verte 2-0-ra Mikel Arteta csapatát.
Budai László 2024. október 19., szombat 20:04
Szerző: Budai László 2024. október 19., szombat 20:04

Török élvonal

Sallai Roland második alkalommal lépett pályára kezdőként a Galatasarayban, amely az Antalyaspor otthonába utazott a török élvonalban. A magyar válogatott támadó a 10. percben szögletet harcolt ki csapatának, a jobb oldali sarokrúgás után pedig Icardi egy közeli fejessel meg is szerezte a vezetést (videón a gól itt).

A második félidő elején egy tanítanivaló támadás után Icardi ismét eredményes volt, ezzel már kettő volt az isztambuliak előnye (videó itt). Sőt, úgy tűnt, 3-0 is lesz a Galata vezetése, miután Sallai passzát követően Osimhen a kapuba talált, de a VAR elvette a gólt (videó itt).

Osimhen aztán egy parádés ollózással a 93. percben csak megszerezte a maga gólját, így a Galatasaray 3-0-ra nyert (videó itt).

Angol élvonal

A Kerkez Milossal felálló Bournemouth Christie és Kluivert góljával 2-0-ra verte hazai pályán az Arsenalt, amely Saliba kiállítása miatt a 30. perctől emberhátrányban futballozott. A magyar válogatott védő végigjátszotta az összecsapást.

Topligák: Orbán gólja is kellett a Leipzig győzelméhez, Baloghék idegenben ikszeltek - eredmények, videók
Szombati eredmények az európai topligákból.