Fotó: Galatasaray

Légiósok: Sallaival remekelt a Galata, de a lecserélése után jött a feketeleves; Bolla gólpasszt adott a Rapidban

A Galatasaray 3-1-es első félidő után csak egy pontot szerzett. A Rapid szintén döntetlent játszott, többek között magyar válogatott játékosa asszisztjának köszönhetően. A Bolton Schön Szabolcs jó játékával nyert.
Budai László 2024. szeptember 28., szombat 20:39
Szerző: Budai László 2024. szeptember 28., szombat 20:39

Török élvonal

Először volt kezdő új csapatában Sallai Roland, aki a Kasimpasa elleni török bajnokin lehetett az első perctől a pályán. A Galatasaray nagyon be is kezdett, és Osimhen duplájával, valamint Icardi góljával már a szünetre kétgólos előnyt alakított ki (3-1). Sallait és Osimhent 45 perc után le is cserélték, talán ez is megbosszulta magát, a vendégek ugyanis a második játékrészben előbb szépítettek, majd ki is egyenlítettek, így 3-3-as döntetlen lett a vége.

A Rizespor 1-0-s vereséget szenvedett az Alanyasportól - Mocsi Attila végigjátszotta a találkozót.

Osztrák élvonal

A Rapid Wien Bolla Bendegúz gólpasszával játszott 1-1-es döntetlent a LASK ellen Ausztriában. A magyar válogatott játékos végigjátszotta az összecsapást.

Angol harmadosztály

Schön Szabolcs jó játékkal járult hozzá, hogy a Bolton 2-0-ra verje idegenben a Crawley együttesét. Schön végig a pályán volt a Boltonban.

Légiósok: Hatalmas ziccert rontott Szoboszlai, tovább várat magára az első bajnoki gólja - videó
A Liverpool magyarja nagyon közel volt a gólhoz szombat este. Ezzel együtt a Pool 2-1-re nyert a Wolverhampton ellen.
Hosszabbítottak a magyar tehetséggel
Fenyő Noah szerződését 2029 nyaráig meghosszabbította az Eintracht.
Kozármisleny
Őszintén beszélt a számokról a tulajdonos
Feleki Attila elárulta, maximum 500 ezer és 1 millió forintot fizettek játékosért, egyszer viszont 7 millióért adtak el valakit. Azt is elmondta, hogyan tudták megtartani Kirchner Krisztiánt, az előző szezon társgólkirályát.
La Liga-klubhoz igazolt a kapus
A Várda Labdarúgó Akadémián nevelkedett 16 éves kapus, Fedir Tkacsenko 2027 nyaráig szóló profi szerződést írt alá a Real Betisnél. Más akadémisták is váltás előtt állnak, ők portugál és osztrák kluboknál feleltek meg.