Fotó: Bolton Wanderers

Légiósok: Schön pazar indítása gólt hozott Angliában, a magyar játékos tétmeccsen is győzelemmel debütált - videó

A Bolton Schön Szabolccsal a soraiban nyerte 2-1-re a Leyton Orient elleni idegenbeli bajnokit.
Budai László 2024. augusztus 10., szombat 20:26
Szerző: Budai László 2024. augusztus 10., szombat 20:26

Múlt héten győztes felkészülési meccsen debütált Schön Szabolcs új csapatában, a Boltonban, most szombaton pedig már a League One (angol harmadosztály) első bajnokiján is bemutatkozhatott, hiszen kezdőként lépett pályára a Leyton Orient elleni idegenbeli bajnokin.

Schön ezúttal is aktívan kezdett, a 8. percben remekül indította Collinst, aki visszakészített Charles-nak, ő pedig a kapufa segítségével a hosszúba lőtt (1-0). Bár a Leyton a 38. percben egyenlített, a Bolton a második félidőben kicsikarta a győzelmet (1-2).

A találkozót végigjátszó Schön így három ponttal mutatkozott be a Boltonban.

Sallai a keretben sem volt csapata Fiorentina elleni meccsén - hivatalosan is írtak az okáról
A Freiburg hivatalos X-oldalán adott tájékoztatást a magyar válogatott támadóról.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz korábbi francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele egy hosszú távú megállapodásunk, és jól is érzi magát, szerintem már nem is kellene neki mozognia."