Magyar Kupa: A Vasas is bejutott a legjobb 32 közé

A Vasas hosszabbításban harcolta ki a továbbjutást a Magyar Kupában.
Privacsek András 2019. október 30., szerda 22:35
Szerző: Privacsek András 2019. október 30., szerda 22:35

A 12. percben Dóczi fejelte le a labdát Zsirainak, aki öt méterről a kapuba lőtt - írja a vasasfc.hu.

Egy perc alatt fordított a Vasas: a 35. percben Szatmári 25 méteres lövése a kapufáról a kapus hátára pattant, onnan pedig a hálóba. A középkezdés után Daróczi lépett ki és 15 méterről a jobb sarokba lőtt.

A második félidő elején egyenlítettek a hazaiak: egy szabadrúgás-kombinációt követően Kalász lőtt a kapunkba 10 méterről.

A 105. percben Lakatos adott középre, Torghelle fejesét még kiütötte a kapus, de Rétyi közelről a kapuba lőtt. A 109. percben Balajti is betalált egy szép tekerést követően. A végeredményt végül Hanzl alakította ki.

A Vasas ezzel  a győzelemmel továbbjutott.

Pápai Perutz FC – Vasas 3-4 (Zsirai 12., Kalász 55., Hanzl 119.,  ill. Szatmári 35., Daróczi 36., Rétyi 105., Balajti 109.)

Vasas: Rados - Szivacski, Viczián, Hajdú - Tóth L. (Balajti, 58.), Gál (Hinora, 99.), Szatmári, Lakatos - Szedlár (Köböl, 81.), Torghelle, Daróczi (Rétyi, 81.)

MK: Emberhátrányban jutott tovább a Kaposvár, a Gyirmót is ott lesz a következő körben – eredmények
A Magyar Kupa 7. fordulójának szerda kora esti mérkőzésén a Kaposvár az utolsó utáni pillanatokban, emberhátrányban győzte le a Tiszakécskét. A Gyirmót könnyed, kétgólos győzelmet aratott a Soroksár ellen.
DAC
Már nem Skrtel a sportigazgató
Szeptember közepén érkezett, valamivel több mint egy hónap után távozott a DAC sportigazgatói pozíciójából a korábbi klasszis védő, Martin Skrtel.