Fotó: mlsz.hu

Magyar válogatott: Úgy megverte az egyik magyar szurkoló a másikat a Puskás Arénánál, hogy börtönbe kerülhet

Vádat emeltek egy férfi ellen, aki bántalmazta szurkolótársát a magyar-török meccs után.
Nyikes Zoltán 2025. február 10., hétfő 15:24
Fotó: mlsz.hu
Vádat emeltek egy férfi ellen, aki bántalmazta szurkolótársát a magyar-török meccs után.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. február 10., hétfő 15:24

A Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség vádat emelt egy 28 éves férfival szemben, aki egy Puskás Arénában megrendezett labdarúgó-mérkőzés után összeveszett egy szurkolótársával, és bántalmazta - közölte a Fővárosi Főügyészség hétfőn az MTI-vel. A közlemény szerint a férfi 2024. március 22-én a Puskás Arénában megrendezett Magyarország-Törökország labdarúgó-mérkőzés után, a stadion egyik kapuja előtt - ittasan - szóváltásba keveredett egy másik magyar szurkolóval.

A vádlott a vita közben ököllel arcon ütötte a másik férfit, aki az ütéstől a földre került, eltört az arccsontja és eszméletét vesztette; a támadót többen lefogták és visszatartották.

A Budapesti XIV. és XVI. Kerületi Ügyészség a verekedőt súlyos testi sértés bűntettével vádolta meg vádiratában, és indítványozta, hogy a bíróság az ügyben tárgyalás mellőzésével, büntetővégzésben hozzon érdemi döntést.

A kerületi ügyészség azt indítványozta, hogy a Pesti Központi Kerületi Bíróság felfüggesztett börtönbüntetést szabjon ki, továbbá határozott időre tiltsa el a vádlottat sportrendezvények látogatásától - áll a közleményben.

Olvastad már?
Rossz hír a DVSC-nek: Hosszabb időre kidőlt a parádésan rajtoló téli igazolás
Combizomszakadást szenvedett a DVSC középpályása, Amos Youga.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVTK
Cipruson a Real Madrid ex-játékosa
A Diósgyőrtől távozó Franchu a ciprusi Karmiotissa csapatában folytatja pályafutását.
Honvéd
Kispestről igazolt a Juventus
Bár a Honvéd már korábban megegyezett a Juventus FC-vel, a FIFA csak a hétfői napon engedélyezte a kispesti akadémián nevelkedő Jakab Mátyás átigazolását az olasz klubhoz.
ZTE
Szlovák válogatott csatár érkezhet
A 196 cm magas szlovák válogatott csatár, a DVTK elleni meccset a helyszínen követő Almási László kölcsönben érkezhet a cseh Baník Ostravától, azok után, hogy az ősszel a DAC-nál játszott ugyanígy. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz