Fotó: kecskemetite.hu

MOL Magyar Kupa: A Kecskemétet is duplázó csatára repítette a legjobb 32 közé

A KTE magabiztosan, 4-0-ra győzött vasárnap az NB II-es Kozármisleny otthonában, a MOL Magyar Kupa 3. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 15., vasárnap 18:50
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 15., vasárnap 18:50

Az első bő negyedóra kiegyenlített játékát követően szerzett vezetést a KTE a 21. percben. Katona Leventét rúgták meg egy szöglet után, a játékvezető büntetőt ítélt, amit Lukács értékesített is (0-1).

A lila-fehérek csatára nyolc perccel később kétgólosra növelte a vendégelőnyt: Bocskay indította a bal oldalon Kotulát, aki megverte az emberét, majd laposan adott középre, Lukács pedig közelről a kapuba passzolt (0-2). A 32. percben aztán el is dőlt a meccs, ekkor Vágó fejelte a kapuba Nagy jobbról érkező szabadrúgását (0-3).

A szünet után nem sokkal kiütésessé tette sikerét az NB I-es gárda. Az 57. percben Vágó szöktette a jobb szélen Lukácsot, aki pontosan centerezett, Katona Bálint pedig megszerezte kecskeméti visszatérése utáni első gólját, és kialakította a 0-4-s végeredményt.

Magyar Kupa, 3. forduló, vasárnap

Kozármisleny (NB II) - Kecskemét 0-4 (Lukács D. 21., 29. - az elsőt 11-esből, Vágó L. 32., Katona B. 57.)

18:30: Szombathelyi MÁV Haladás VSE (NB III) - Puskás Akadémia

MOL Magyar Kupa: A Fradi csúcsigazolása duplával és rabonás passzal rendezte le az addig rémes budafoki meccset - eredmények, videó
A 24-szeres Magyar Kupa-győztes Ferencváros is továbbjutott a 3. fordulóból, miután 3-0-ra győzött az NB II-es Budafok otthonában.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz korábbi francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele egy hosszú távú megállapodásunk, és jól is érzi magát, szerintem már nem is kellene neki mozognia."