Fotó: dvsc.hu
A Debrecenből két játékos is szerepelhet hazája válogatottjában március végén.
Meghívót kapott a montenegrói válogatottba Stefan Loncar és Meldin Dreskovic is. Stefan Loncarra, a DVSC 28 éves középpályására rendszeresen számítanak hazája csapatánál, eddig 12-szer szerepelt a montenegrói nemzeti csapatban - írja a dvsc.hu.
A 25 éves védő, Meldin Dreskovic szintén alapembere a Lokinak, legutóbb 2022 márciusában kapott válogatott meghívót, akkor debütált a nemzeti tizenegyben. Montenegró március 21-én Fehéroroszország, március 25-én Észak-Macedónia ellen vív felkészülési mérkőzést.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Újpest
Bódog az ilyenkor megszokott választ adta, amikor az Újpest kispadjáról kérdezték
A Budapest Honvéd és a Diósgyőr korábbi vezetőedzőjét a Blikk arról kérdezte, hogy elvállalja-e az Újpest irányítását, mire ő az ilyenkor szokásos választ adta: "Sem megerősíteni, sem cáfolni nem szeretném."

Nyíregyháza
Tímár Krisztián távozott a csapattól
Igaznak bizonyult a csakfoci.hu értesülése, Tímár Krisztián vezetőedző távozott a klubtól.

Kisvárda
Izgalmas nevű igazolás jött
A Kisvárda második csapatában bukkant fel egy ausztrál-horvát középpályás, akinek a nagybátyja igazi nemzetközi csillag volt.