Fotó: M4 Sport

Ez nagyon rosszul néz ki: Súlyosnak tűnő sérülést szenvedett 17 másodperc után az Újpest leggólerősebb játékosa - videó

Matija Ljujicot már a meccs elején le kellett cserélni. Úgy tűnt, súlyos a sérülése az Újpest középpályásának.
Csakfoci.hu 2023. október 1., vasárnap 11:45
Szerző: Csakfoci.hu 2023. október 1., vasárnap 11:45

A Debrecen - Újpest mérkőzés (1-2) 17. másodpercében Ojediran Hamzat szállt bele Matija Ljujicba. A vendégek orvosi stábja mindent megpróbált, de a térdsérülést szenvedett szerb játékost végül hordágyon vitték le.

Ljujic az idei szezonban az Újpest legeredményesebb játékosa eddig 5 góllal.

FRISSÍTÉS: Később az ujpestfc.hu közleményt adott ki Ljujic sérülése kapcsán.

Ljujic 16 másodperccel a kezdősípszó után indult meg a debreceni kapu felé, majd Hamzat Ojediran csúnyán eltalálta a térdét. Az 5 gólos támadó hordágyon hagyta el a pályát, az első vizsgálatok alapján pedig kiderült, hogy sajnos hosszabb ideig nem számíthatunk rá. Pontosabb diagnózist csak alaposabb kivizsgálásokat követően lehet majd megállapítani. Georgios Antzoulas egy ideig szintén nem állhat a rendelkezésünkre

- írja a lila-fehérek klubhonlapja.

Itt a Ljujic ellen elkövetett szabálytalanság:

NB I: Az Újpest a 80. perc után támadt fel a szinte végig tíz emberrel küzdő Debrecen ellen
A Debrecen a 13. perctől emberhátrányban játszott az Újpest ellen, de így is vezetést szerzett, azonban a vendégek a hajrában fordítani tudtak.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.