Megvan a Fraditól menesztett Stöger új munkája

Egyelőre nem a kispadon tér vissza a futball vérkeringésébe Peter Stöger, de új munkahelyén is sokat várnak tőle.
Dudás Gábor 2022. február 4., péntek 12:46
Egyelőre nem a kispadon tér vissza a futball vérkeringésébe Peter Stöger, de új munkahelyén is sokat várnak tőle.
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 4., péntek 12:46

Peter Stöger, a Borussia Dortmund, az 1. FC Köln, az Austria Wien és - legutóbb - a Ferencváros korábbi vezetőedzője tavasszal a Sky Sport Austria élvonalbeli szakértői csapatát erősíti. Erről a csatorna hivatalos bejelentést tett.

Uwe König, a Sky Austria alelnöke szerint "Peter Stöger játékosként és edzőként is jelentős hatást gyakorolt az osztrák labdarúgásra".

- Egy olyan futballszakértőt nyerünk vele, aki éppolyan ékesszóló, mint amilyen éleseszű. A Sky előfizetői mostantól Peter Stöger mélyreható szakértelmére is számíthatnak - fogalmazott a tévétársaság egyik vezetője.

A Ferencvárostól decemberben menesztett Stöger távozását követően úgy fogalmazott, hogy "lehet, hogy egy hét, egy hónap, vagy egy év múlva jön egy újabb feladat, majd meglátjuk. Most itt az ideje, hogy visszamenjek Bécsbe, hogy egy kicsit elszakadjak ettől az egésztől". De nem sokáig bírta foci nélkül, meg is mondta, miért.

- Aki ismer engem, az tudja, hogy a futball az életem, és örülök, hogy most ismét a Sky szakértőjeként kapcsolódhatok be. Most, hogy az osztrák Bundesliga és a Bajnokok Ligája döntő szakasza már a küszöbön áll, nincs is jobb alkalom arra, hogy belevágjak - tette hozzá.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Galatasaray
Sallait ismét "árulják" a törökök
A Türkiye Gazetesi szerint a Galatasaray az általa kiadott 6 millió euróhoz közeli összeg esetén elengedné Sallai Rolandot, és ezt már az edző is jóváhagyta. Német klubok érdeklődhetnek.
Fehérvár
Máris hosszabbított a kapus
Télen érkezett és máris szerződést hosszabbított a Vidi 23 éves kapusa, Kemenes Botond, aki így a következő szezonban is Fehérváron bizonyíthat.
Légiósok
Kerkez klubja beintett
Nem fogja hagyni a magyar légiós klubja, a Bournemouth a csapat kifosztását - írják Angliában.
Tovább az összes átigazoláshoz