Az Újpest sérült játékosa az angol és a német bajnokságba vágyik

Kylian Hazard reméli, hogy fél év múlva válthat.
Budai László 2017. január 18., szerda 13:45
Kylian Hazard reméli, hogy fél év múlva válthat.
Szerző: Budai László 2017. január 18., szerda 13:45

Az Újpest belga játékosa, Kylian Hazard az előző szezon végén szenvedett súlyos sérülést, így ebben az idényben még egyetlen percet sem játszhatott a bajnokságban. Ennek ellenére a labdarúgó komoly célokat tűzött ki maga elé.

- Nagyon szeretem az Újpestet, remélem, mindenkinek tudok bizonyítani, és nevet szerzek magamnak itt. Most térek vissza egy hathónapos kihagyás után, ezért még nem tudom, mit hoz a jövő. Jelenleg itt kell megmutatnom magam, de korábban is keményen dolgoztam, és bizonyítottam, hogy mennyit érek, ezért meglátjuk, lesz-e esélyem fél év múlva váltani.

Kylian egyik testvére, Eden a Chelsea-ben, míg másik, Thorgan a Mönchenglabdachban futballozik. Az Újpest játékosának pedig az az álma, hogy követhesse őket.

- Szeretem a hangulatos bajnokságokat, mint amilyen az angol vagy a német. Álom lenne ott játszani, nagyon örülnék, ha egy nap odáig jutnék. Edennek és Thorgannek már sikerült elérnie ezt.

Szalai Ádám újra képben a török sztárcsapatnál - hazai átigazolási hírekért kattints!

Neked ajánljuk
Átigazolások
Gyirmót
Edzőváltás
Schindler Szabolcs lett az NB II-ben szereplő Gyirmót vezetőedzője.
Légiósok
Gazdag Dániel
Gazdag Dániel az MLS-en belül váltott klubot – 4 millió dolláros átigazolási díjért cserébe.
Ferencváros
Naby Keita
Meg is szólalt egy német lapban Naby Keita, aki egyelőre az év végéig a Ferencváros (kölcsön)játékosa.
Tovább az összes átigazoláshoz