Fotó: vasasfc.hu

NB II: A Csakfoci-olvasók is megmondták a magukét az edzők gyakori heves szócsatáiról - itt a szavazás végeredménye

Olvasóink közel kétharmada gondolja úgy, hogy méltatlan és sportszerűtlen az utóbbi időkben tapasztalható, egymásnak beszólogatós edzői nyilatkozatok az NB II-ben.
Csakfoci.hu 2025. március 14., péntek 20:37
Fotó: vasasfc.hu
Olvasóink közel kétharmada gondolja úgy, hogy méltatlan és sportszerűtlen az utóbbi időkben tapasztalható, egymásnak beszólogatós edzői nyilatkozatok az NB II-ben.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 14., péntek 20:37

A hét elején foglalkozott honlapunk azzal a témával, hogy az utóbbi időben a mikrofon mögött is megy a harc az NB II-ben, ahol már hétről hétre szólnak be egymásnak az élcsapatok vezetőedzői. Cikkünk megjelenését követően egy nappal pedig már folytatódott is az adok-kapok, a Vasas-vezetőedző, Pintér Attila kritikus szavaira ugyanis reagált és visszaszólt a Kisvárda vezetőedzője és sportigazgatója, Révész Attila.

Éppen ezért a Csakfoci előző szavazásán az alábbi kérdést tettük fel olvasóink számára: mit szólsz ahhoz, hogy az NB II-es edzők egyre többször megtalálják egymást a nyilatkozataikban?

A szavazók közel kétharmada (65%) tette le voksát amellett, hogy "méltatlan és sportszerűtlen, jó lenne, ha mindenki a saját csapatával foglalkozna", míg a maradék 35% gondolja úgy, hogy "a nyilatkozatok és az ilyesfajta nyomásgyakorlás mindig is a futball részei voltak, nincs ezzel semmi baj."

A szavazás végeredménye

Mit szólsz ahhoz, hogy az NB II-es edzők egyre többször megtalálják egymást a nyilatkozataikban?

Méltatlan és sportszerűtlen, jó lenne, ha mindenki a saját csapatával foglalkozna – 65%
A nyilatkozatok és az ilyesfajta nyomásgyakorlás mindig is a futball részei voltak, nincs ezzel semmi baj – 35%

Olvastad már?
Döntött az MLSZ a balhés Tatabánya-Vasasról, fizethet a Fradi, a Honvéd és az ETO is - itt az újabb fegyelmi
Több helyen is a pirotechnika jelentette a problémát az MLSZ számára.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kulcsfontosságú hét jöhet Kerkez ügyében
Angliában azt írják, a válogatott szünet alatt fontos megbeszéléseket fog tartani Kerkez Milos a belső körével az esetleges nyári átigazolással kapcsolatban.
Légiósok
Jánó topligás tervei
Jánó Zétény elmondta, 2027-ig van szerződése a salzburgiakkal, akik nyáron várják őt vissza. A Rossi által is figyelt játékos azért dolgozik, hogy öt év múlva már topligában szerepeljen.
Ferencváros
Adama Traoré
Egy elemzés szerint az FTC egyik legértékesebb futballistájáért fokozódik a külföldi érdeklődés, Angliából és Ausztriából is lehet majd kérője.
Tovább az összes átigazoláshoz