Fotó: facebook.com/kozarmislenyfc

NB II: A meglepetéscsapat a dobogón, beindult a Vasas - eredmények

Mindössze egy hazai siker született a Merkantil Bank NB II vasárnapi játéknapjának kora esti meccsein. A Vasas folytatta jó sorozatát, de a Kozármisleny meglepetés-szereplése is tovább tart.
Csakfoci.hu 2023. szeptember 3., vasárnap 19:47
Szerző: Csakfoci.hu 2023. szeptember 3., vasárnap 19:47

A Vasas Tóth Milán duplájával 2-1-re nyert Ajkán a labdarúgó NB II hetedik fordulójában, vasárnap. A fővárosiak - akik két vereséggel kezdték a szezont - mostani sikerükkel már öt összecsapás óta veretlenek, s sorozatban két győzelemnél járnak.

A Szeged voltaképp rangadót játszott a meglepetésre egyelőre élcsapatnak számító, jelenleg harmadik Kozármisleny otthonában, és végül 1-1-s döntetlen született Baranyában. Ugyanígy zárt egymással a Siófok és a Haladás, miközben a Csákvár 2-0-s sikerével a tabella alján tartotta az egyelőre nyeretlen Mosonmagyaróvárt. (MTI / csakfoci.hu)

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

Ajka – Vasas 1-2 (Zsolnai R. 32., ill. Tóth M. 12., 19.)

Csákvár – Mosonmagyaróvár 2-0 (Nagy Z. 30., 55.)

Kozármisleny – Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1-1 (Molnár Á. 46., ill. Bíró B. 48.)

Siófok – Haladás 1-1 (Nagy R. 46., ill. Rácz B. 5.)

NB II: Tíz emberrel győzte le a Honvéd a bajnokesélyes ETO-t, a veretlen Szpari már feljutóhelyen - eredmények
A Merkantil Bank NB II 7. fordulójában a Honvéd a listavezető ETO-t fogadta, és úgy is nyerni tudott a kispesti csapat egy 92. percben szerzett Pekár-fejesgóllal, hogy ekkor már emberhátrányban játszott.
Kerkez aligha lesz a Chelsea vagy az MU játékosa
Fabrizio Romano szerint a Chelsea jelenleg nem akarja, a Manchester United pedig túl drágának tartja őt.
Máté Csaba
Eldőlt a sorsa a DVSC nyeretlen vezetőedzőjének - itt a hivatalos bejelentés.
Máté Csaba jövője kérdéses
Elképzelhető, hogy még a DVSC keddi, Mezőkövesd elleni Magyar Kupa-mérkőzése előtt leül az edző és a vezetőség, hogy beszéljenek a tréner jövőjéről.