Fotó: vasasfc.hu

NB II: A Vasas Pintérrel a bajnokságban is veszített, emberhátrányban kapott ki a Honvéd - eredmények

A Vasas FC és a Budapest Honvéd is idegenben veszített a Merkantil Bank NB II 7. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 19:20
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 19:20

Az angyalföldiek - immár a hétközben, a Magyar Kupában kieséssel debütáló Pintér Attila vezetőedző irányításával - 3-2-re kaptak ki a Lipcsei Péter vezette Soroksár otthonában, a 20. perctől emberhátrányban játszó kispestiek pedig 3-1-es vereséggel távoztak Csákvárról.

A Vasas három győzelem és egy döntetlen mellett harmadszor kapott ki az NB II-ben, a Honvédnak két siker és egy döntetlen mellett ez már a negyedik veresége volt.

A két, tavaly még NB I-es csapat, a Mezőkövesd és a Kisvárda csatáját a matyóföldiek nyerték 4-1-re, a BVSC pedig egy Szeged elleni 0-0-s döntetlennel maradt továbbra is veretlen.

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

Aqvital FC Csákvár - Budapest Honvéd FC 3-1 (Szalai P. 7., Nagy Z. 39., Haragos 54., il. Farkas B. 65.) - piros lap: Pekár (Honvéd, 20.)

Soroksár SC - Vasas FC 3-2 (Lovrencsics B. 8., Bolla 46., Korozmán 62. ill. Radó 14., Tóth M. 50.)

FC Ajka - Budafoki MTE 2-2 (Kovács N. 17., 69., ill. Zuigeber 4., Kun 84.)

HR-Rent Kozármisleny - Opus Tigáz Tatabánya 3-2 (Kirchner 40., 81., Pesti 78., ill. Vida K. 15. - 11-esből), Soltész 74.)

Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 1912 Előre 1-0 (Katona M. 15.)

Mezőkövesd Zsóry FC - Kisvárda Master Good 4-1 (Szalai J. 28., 63., Horváth K. 29., Cibla 83. ill. Matanovic 47.)

BVSC-Zugló - Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0-0

Hétfőn:

20:00: Kolorcity Kazincbarcika SC - Szentlőrinc SE

Így élte meg a Haladás kivéreztetését az „ős-szombathelyi” játékos: „A többségi tulajdonos egyszer sem tájékoztatott minket és nem köszönte meg, hogy pénz nélkül lejátszottuk a tavaszi szezont”
Jancsó András „ős-szombathelyiként” borzasztó nehezen élte meg, hogy a Haladás tulajdonképpen megszűnt. A 28 éves játékos a Csakfocinak mesélte el, hogy milyen megpróbáltatásokon mentek keresztül a játékosok, mivel hitegették őket és a kialakult helyzet miatt kiben csalódott leginkább.
MTK Budapest
Remek üzletet kötöttek Miovskival
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere elismerte, Cristiano Ronaldo csapata tízmillió dollárt fizetett volna Vancsáért, akiért egy PL-csapat is bejelentkezett. Kata iránt Hollandiából és az USA-ból érdeklődtek.
Nagy Zsolt az átigazolási terveiről
Nagy a jövőjéről elmondta, voltak hazai klubok, amelyek érdeklődtek iránta, de nem váltana a magyar élvonalon belül. Az öt legerősebb bajnokság közül bármelyikben megméretné magát.