NB II: Győzelemmel zárta az idényt a bajnok Nyíregyháza

A Nyíregyháza a Kozármisleny otthonából hozta el a három pontot az utolsó NB II-es fordulóban.
Póczik Dávid 2024. május 25., szombat 18:56
Szerző: Póczik Dávid 2024. május 25., szombat 18:56

A másodosztály utolsó - 34. - fordulójának szombati nyitómérkőzésén a már biztosan bajnok és feljutó Nyíregyháza 2-0-ra győzött a szezont az ötödik helyen befejező Kozármisleny otthonában.

A Szpari első gólja a 41. percben született, ekkor Kovácsréti Márk lőtt, ezt még hárította a kapus, de a kipattanó után Beke Péter a kapuba helyezett (0-1). Majd a második játékrészben 16 méterről végezhetett el szabadrúgást a Nyíregy, ezt Kovácsréti Márk laposan a bal alsó sarokba lőtte (0-2) - írta a nyiregyhazaspartacus.hu.

NB II, 34. forduló

Kozármisleny-Nyíregyháza 0-2 (Beke 41., Kovácsréti 69.)

Szpari: Bese, Rjasko, Alaxai, Gengeliczki, Farkas B.(Oláh 75.), Vass ( Vida 76.) , Tamás (Sigér 68.), Nagy B., Nagy D., Beke (Gresó 62.), Kovácsréti

Misleny: Lékai – Beke P., Ikonomu(Szabó B. 71.), Horváth D., Turi – Nagy E., Kozics (Daru a szünetben) – Molnár Á.(Nagy M. 79.), Major (Schuszter 62.), Kirchner – Horváth P. (Füredi a szünetben)