Fotó: kisvardafc.hu

NB II: Hatalmas gólzápor – tízgólos teniszmeccsen ugrott az élre a Kisvárda

Nagyot futballozott a Kisvárda a Gyirmót ellen, legalábbis a második félidő elejéig, amikor már 6-1-re vezettek a hazaiak. Utána a vendégek berámoltak hármat, de a várdai győzelem nem forgott veszélyben.
Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 15:08
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 20., vasárnap 15:08

Egészen elképesztő első félidőt produkált a Kisvárda a Gyirmót ellen, Mesanovicék öt gólt is berámoltak. Szünet után azonban feltámadt a Gyirmót, de ez csak arra volt elég, hogy gólzáport hozzon az összecsapás.

A Kisvárda zsinórban harmadik meccsét nyerte és már vezeti az NB II-t.

NB II, 10. forduló

Kisvárda - Gyirmót 6-4 (Széles 11., Szőr 20., Mesanovic 23., Spasic 34., Chlumecky 39., Cipetic 53., ill. Piscsur 16., Hudák 53., 72., , Kiss 67. )

Budafok - Csákvár 2-1 (Merényi 1., Elek B. 88. – 11-esből, ill. Nagy Z. 90. – 11-esből)

Honvéd - Szentlőrinc

Révész kegyetlen kritikája a tízgólos és győztes meccs után: "Ezeknek a játékosoknak el kell menniük a cirkuszba!"
A Kisvárda szakmai vezetője, Révész Attila keményen kritizált, miután csapata egy emlékezetes, 6-4-s meccsen legyőzte és megelőzte az eddigi éllovas Gyirmótot az NB II-ben.