Fotó: honvedfc.hu

NB II: Tíz emberrel győzte le a Honvéd a bajnokesélyes ETO-t, a veretlen Szpari már feljutóhelyen - eredmények

A Merkantil Bank NB II 7. fordulójában a Honvéd a listavezető ETO-t fogadta, és úgy is nyerni tudott a kispesti csapat egy 92. percben szerzett Pekár-fejesgóllal, hogy ekkor már emberhátrányban játszott.
Csakfoci.hu 2023. szeptember 3., vasárnap 18:06
Szerző: Csakfoci.hu 2023. szeptember 3., vasárnap 18:06

A forduló előtt (és után is) veretlen Nyíregyháza az idényt szintén remekül kezdő Budafokot látta vendégül és végül 2-0-s győzelmet aratott Ramos és Géresi góljával, átvéve a második helyet ellenfelétől.

A Gyirmót továbbra is nyeretlen, a Kazincbarcika vitt el egy pontot Győrből, közben az edzőváltás előtt álló BVSC és az eddig szintén veretlen PMFC sem bírt egymással. A Tiszakécske viszont legyőzte a Soroksárt otthon, így ellépett kicsit a veszélyzónától.

Merkantil Bank NB II, 7. forduló:

Budapest Honvéd – ETO FC Győr 2-1 (Kerezsi 8., Pekár I. 92., ill. Huszár M. 54.) – piros lap: Lovric (Honvéd, 88.)

Nyíregyháza – Budafok 2-0 (Ramos 31., Géresi 85.)

BVSC-Zugló – PMFC 0-0

Gyirmót FC Győr – Kazincbarcika 2-2 (Takács R. 4., Madarász M. 31., ill. Pethő 21. – öngól, Papp M.. 53.) – piros lap: Medgyes Z. (Gyirmót, 54.)

Tiszakécske – Soroksár 1-0 (Torvund 8.)

NB II: A meglepetéscsapat a dobogón, beindult a Vasas - eredmények
Mindössze egy hazai siker született a Merkantil Bank NB II vasárnapi játéknapjának kora esti meccsein. A Vasas folytatta jó sorozatát, de a Kozármisleny meglepetés-szereplése is tovább tart.
Kerkez aligha lesz a Chelsea vagy az MU játékosa
Fabrizio Romano szerint a Chelsea jelenleg nem akarja, a Manchester United pedig túl drágának tartja őt.
Máté Csaba
Eldőlt a sorsa a DVSC nyeretlen vezetőedzőjének - itt a hivatalos bejelentés.
Máté Csaba jövője kérdéses
Elképzelhető, hogy még a DVSC keddi, Mezőkövesd elleni Magyar Kupa-mérkőzése előtt leül az edző és a vezetőség, hogy beszéljenek a tréner jövőjéről.