Fotó: fradi.hu
Nem játszik több mérkőzést már a mostani idényben a Buzánszky-stadionban a Dorog, miután megkezdődik a stadion és a játéktér felújítása.
Március 15-étől a Dorogi FC kiköltözik a stadionból, az edzések mellett a tavaszi forduló hátralévő mérkőzései is máshol lesznek majd, miután megkezdődik a Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion felújítása - olvasható a klubhonlapon.
Pályafűtés, világítás, öntözőrendszer-kiépítés, a vízelvezetés megoldása, az irányítási pont és a labdafogó-háló kialakítása, 20 m2-es led kijelző kihelyezése, továbbá két új vizesblokk építése szerepel a tervekben, amelyeknek kivitelezése tavasszal kezdődhet el a Buzánszky-stadionban. A centerpálya mellett a területen két új műfüves edzőpálya is elkészül a következő hónapokban.
Az NB II-es csapat közleményében kiemeli, hogy a fejlesztés állami támogatásból valósul meg.
Olvastad már?

MOL Magyar Kupa: Szűken nyerte a Fradi a sárdagasztást, 11-et vágott a Budafok, szép gólokkal verte az MTK a Barcikát - eredmények
A MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójának szerdai játéknapján hét NB I-es csapat lépett pályára 13 órai kezdettel.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Sopron
Kinevezték a csapat új vezetőedzőjét
Az NB III Északnyugati csoportjában szereplő Sopron hivatalos oldalán bejelentette, hogy Székely Tibor lett a csapat új vezetőedzője.

Fradi
Keane érdekelheti a Kansas Cityt?
A nemzetközileg is elismert amerikai transzferguru, Tom Bogert szerint nem kizárt, hogy az edzőt kereső Sporting Kansas City megkörnyékezi Robbie Keane-t.

Légiósok
Újabb magyar játékos edzőjét menesztették
Az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City bejelentette, hogy menesztette Peter Vermes vezetőedzőt.