Magyar bajnok védővel erősített Lipcsei csapata

Információink szerint Völgyi Dániel aláírt az NB II-es Soroksárhoz.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 9., hétfő 12:20
Információink szerint Völgyi Dániel aláírt az NB II-es Soroksárhoz.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 9., hétfő 12:20

A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Völgyi Dániel Soroksáron folytatja pályafutását. Megkerestük a védőt, aki megerősítette értesülésünket.

Hálás vagyok Lipcsei Péternek és Dragóner Attilának, hogy a Soroksár játékosa lehetek. Edzőmeccsen már egy félidőt játszottam, szeretném minél előbb bebizonyítani, hogy erőssége tudok lenni a csapatnak. Még kell egy kis idő, hogy utolérjem magam, de a játéktudásom nem kopott, biztos vagyok benne, hogy NB II-es, de akár még NB I-es szinten is képes vagyok játszani – mondta honlapunknak Völgyi Dániel.

A 32 éves balhátvéd jelentős NB I-es tapasztalattal rendelkezik, közel 200 élvonalbeli meccs van a lábában, ezeken 19 alkalommal volt eredményes. Megfordult többek között a Vasas, az Újpest, az ETO, a DVSC és a Gyirmót együttesében is. Alapembere volt a 2012/13-as szezonban bajnoki címet nyert, Pintér Attila által irányított győri csapatnak.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fehérvár
Szerződést hosszabbítottak a fiatal tehetséggel
A Fehérvár bejelentette, hogy szerződést hosszabbított Babos Bencével.
Nyíregyháza
Szabó Istvánt nevezték ki
Igaznak bizonyult a csakfoci.hu információja, Szabó István lett a Nyíregyháza Spartacus új vezetőedzője.
DVSC
Bárány: Külföld a cél
Bárány Donát másik NB I-es klubban is el tudja magát képzelni, de a fő célja most az, hogy ha vált, akkor külföldre tudjon szerződni.
Tovább az összes átigazoláshoz