NB II: 9 hónapot élt meg a klubnál a Szpari vezetője

Közös megegyezéssel szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus és Elbert Gábor.
Budai László 2018. április 13., péntek 18:14
Közös megegyezéssel szerződést bontott a Nyíregyháza Spartacus és Elbert Gábor.
Szerző: Budai László 2018. április 13., péntek 18:14

A sportszakmai ügyvezető tavaly júniusban érkezett Nyíregyházára, de a mai megállapodás értelmében máris távozik a klubtól.

A Szparinál a továbbiakban Urbán Viktor viszi tovább az ügyeket egyedüli ügyvezetőként - számolt be a nyiregyhazaspartacus.hu.

Elbert korábban sport-szakállamtitkár volt, majd dolgozott az MLSZ főtitkáraként is. Később a Paksnál szervezési igazgató és delegációvezető volt, majd 2012/2013-ban a PMFC cégvezetőként alkalmazta.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Gazdag-transzfer
5 ok, ami a háttérben állhat
A OneFootball talált öt olyan okot, ami a hátterében állhat az elsőre váratlannak tűnő Gazdag Dániel-transzfernek.
MTK
Hosszabbított a fiatal kulcsember
Az MTK Budapest szerződést hosszabbított Kovács Patrikkal, a 20 éves védő 2028 nyaráig írt alá a kék-fehérekhez - jelentette be csütörtök délután a klubhonlap.
Újpest
Új edző érkezett
Csütörtök délután az Újpest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Nikola Mitrovic asszisztensedzőként csatlakozott Bartosz Grzelak szakmai stábjához.
Tovább az összes átigazoláshoz