Eb 2024: Komoly svájci dobálás Gulácsi kapujánál, poháreső zúdult a pályára a döntő gól után - videó

Záporoztak a poharak és egyéb tárgyak a magyar kapunál, miután Svájc megszerezte a harmadik gólját a szombati Eb-csoportmeccsen.
Csakfoci.hu 2024. június 16., vasárnap 11:00
Szerző: Csakfoci.hu 2024. június 16., vasárnap 11:00

Sajnos emlékezetes góllal zárult a magyar-svájci Európa-bajnoki csoportmeccs (1-3), Breel Embolo csereként, Willi Orbán nagy hibája után, és hosszú sérülés után visszatérve döntötte el a találkozót a lefújás előtti percekben.

A mérkőzést lezáró találat nyilván kirobbanó örömet okozott a Gulácsi Péter kapuja mögött tartózkodó svájci táborban, ahogy Embolo a kapuba emelt, rengeteg pohár repült a magyar kapu környékére. Ezek egy része csak az alapvonal környékén landolt, de egy tucatnyi a játéktéren kötött ki, a magyar válogatott 16-osában - ez a meccs lefújásának idején is tisztán látszódott a stadionban.

Általában komoly utóélete van, ha a drukkerek a pályára dobálnak akár poharakat is - korábban az angolok elleni meccsünk után nemzetközi sajtóvisszhangot is kaptak a történtek -, ez esetben viszont kérdéses, hogy lesz-e folytatása a jelenetnek az UEFA-nál.

Az alábbi videóból a “végeredmény” nem látszódik teljesen, az viszont igen, ahogy egyre több pohár landol a magyar kapu környékén a pályán.

csakfoci.hu Suzukival jut el a magyar válogatott Eb-meccseire: auto.suzuki.hu

A rossz rajt után hogy látod a továbbjutási esélyeinket? Kattints és szavazz itt!

Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.