Kálnoki-Kis gólöröme. Fotó: sobotainfo.com

Remek szabadrúgás, 16-oson kívüli lövés, laza átemelés: Három magyar játékos is gólt lőtt a Lendvában - videó

Kálnoki-Kis Zsombor, Szalay Szabolcs és Klausz Milán is betalált a lendvaiak péntek esti bajnokiján.
Nyikes Zoltán 2024. augusztus 31., szombat 9:32
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. augusztus 31., szombat 9:32

Péntek este a magyar játékosokkal teletűzdelt Nafta Lendava a sereghajtó Domzalét fogadta a szlovén bajnokság 7. fordulójában. A Bozsik József vezette hazai együttes kezdőcsapatában helyet kapott Senkó Zsombor, Kálnoki-Kis Zsombor és Klausz Milán is. A találkozó nem indult jól a lendvaiak számára, a 20. percben már 0-2 állt az eredményjelzőn, ám a szünetig sikerült egyenlíteni, a szépítő találatot pedig a korábbi újpesti szélső, Kálnoki-Kis szerezte egy 16-oson kívüli lövéssel.

A fordulás után Georgievski megszerezte második találatát is, így gyorsan 3-2-re módosult az állás, majd a csereként beállt Szalay Szabolcs egy szép szabadrúgással tovább növelte az előnyt, az 5-2-es végeredményt pedig Klausz állította be egy lezser megoldással.

Szalay a 39. percben, Dragóner Áron pedig a 81. percben lépett pályára, míg az évekig Zalaegerszegen játszó Zoran Lesjak a 70. perctől kapott lehetőséget - Senkó és Kálnoki-Kis nem játszotta végig a meccset.

A Nafta hét fordulót követően a nyolcadik helyen áll a tízcsapatos bajnokságban.

Újpest: Olaszországban megtudták, mennyit fizethettek Horváth Krisztoferért
Olaszországban jelent meg hír az üzlet részleteiről.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz korábbi francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele egy hosszú távú megállapodásunk, és jól is érzi magát, szerintem már nem is kellene neki mozognia."