Fotó: Facebook/ Kecskeméti TE

Szabó: "Nagy fölényben, jó szellemiségben játszottunk; Blagojevic: "Nem mi voltunk a főszereplők a pályán" - edzői értékelések

Az NB I 3. fordulójának nyitómérkőzésén Kecskemét-Debrecen (1-1) összecsapást rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.
Póczik Dávid 2024. augusztus 9., péntek 21:50
Szerző: Póczik Dávid 2024. augusztus 9., péntek 21:50

Kecskemét-Debrecen 1-1

Bővebben itt!

Szabó István (KTE): - Három nagyon jó csapattal játszottunk eddig. Nagyon jól játszottunk az egész mérkőzésen, jó helyeken szereztünk labdát, megvoltak a helyzeteink. Emberelőnyben volt lehetőségünk, ilyenkor két-három lehetőség adódik, ki kell használni. Ezekben a szituációkban jobb döntést kell hozni, de aki nézte a mérkőzést, láthatta, hogy nagy fölényben játszottunk, jó szellemiségben és ez a harmadik fordulóban fontosabb. Vágó Levi gyönyörű gólt szerzett, pedig nem tőle várjuk a találatokat. Ez csapatjáték, kidolgoztuk a helyzeteket, én ezt pozitívan fogom fel, ez az előrelépés. (M4 Sport)

Srdjan Blagojevic (DVSC): - Nehéz mérkőzés volt és figyelembe véve a körülményeket elégedettnek kell lennünk az egy ponttal. Nem voltam elégedett a mai teljesítménnyel, ezt a játékosok is tudják. Az első félidőben félénkek voltunk, ez nem a DVSC. Nem vállaltunk felelősséget a pályán, nem mi voltunk a pályán a főszereplők, ez nem tetszett. Ami tetszett, az a csapat küzdőszelleme emberhátrányban. Tudjuk, hogy mi nem működött ezen a meccsen, de ha nagyobb célért akarunk küzdeni, akkor jobban kell teljesíteni. Várom, hogy mit mutatnak meg a játékosok a következő meccsen. (M4 Sport)