Szoboszlai házon belülről kapott erős kritikát: "10-esként játszik és csak három gólja van"

A Liverpool ikonja, Jamie Carragher ezúttal nem finomkodott a magyar válogatott középpályással kapcsolatban.
Budai László 2025. február 5., szerda 9:28
A Liverpool ikonja, Jamie Carragher ezúttal nem finomkodott a magyar válogatott középpályással kapcsolatban.
Szerző: Budai László 2025. február 5., szerda 9:28

"Házon belülről" kapott erős kritikát a Liverpool magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik. A magyar válogatott csapatkapitányát Jamie Carragher, a pályafutása alatt csak a Vörösöknél szerepelt, ott 508 meccsen is pályára lépett, 38-szoros angol válogatott, BL-győztes ex-védő bírálta.

- Nem vagyok Szoboszlai Dominik legnagyobb rajongója - jelentette ki őszintén a 2013-as visszavonulása óta elsősorban tv-s szakértőként dolgozó Carragher, aki ezúttal a Sky Sportsnak elemzett.

Nagyszerű a labda nélküli játékban, de mégiscsak 10-esként játszik, és csak három gólt szerzett

- emelte ki Carragher, aki már azzal kapcsolatban is aggodalmának adott hangot, hogy mi lesz a Poollal, ha Mohamed Szalah elhagyja az együttest. A korábbi hátvéd szerint emiatt is jelentősek az elvárások a magyarral és csapattársával, Luis Díazzal szemben is.

- Többre van szükség arról a posztról - állította Carragher, utalva arra, hogy másoknak is elő kell lépniük Szalah esetleges távozása esetén.

Igaz, Angliában nemrégiben azt is elemezték, hogyan változott Szoboszlai játéka, és miért várható tőle egyre több gól és gólpassz, erről az alábbiakban olvashatsz.

Olvastad már?
Szoboszlai játéka megváltozott, egyre több gól és gólpassz jöhet tőle - itt a bizonyíték
A Liverpool mostani játékában sokkal több területet hagynak a magyar játékosnak, aki így szabadon előre törhet. Úgy tűnik, Szoboszlai is egyre jobban bízik magában, és ezt mutatják a számok is.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili hosszabbított
Hosszabbított a Barcelona magyar kapustehetsége – Yaakobishvili Áron 2028-ig marad a katalánoknál.
Ajka
Hannich érkezett
Hannich Péter csatlakozott az FC Ajka szakmai stábjához, ahol Gaál Bálint vezetőedző munkáját segíti, július 1-jétől pedig sportigazgatóként folytatja tevékenységét.  
Légiósok
Ez várhat Lisztesre
Idősebb Lisztes Kriszitán elmondta, a fiát egyelőre sehova nem adják kölcsön. A Frankfurt az USA-ban is túrázik majd nyáron, az amerikai vízumot pedig már kiváltották a támadó számára.
Tovább az összes átigazoláshoz