Fotó: fehervarfc.hu

Vidi: Sérülés, műtét, bizonytalan visszatérés – súlyos csapás a fehérváriaknak

Nagy érvágás a légiós kiesése Pető Tamás együttesének.
Nyikes Zoltán 2025. április 11., péntek 11:54
Fotó: fehervarfc.hu
Nagy érvágás a légiós kiesése Pető Tamás együttesének.
Szerző: Nyikes Zoltán 2025. április 11., péntek 11:54

A Fehérvár FC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy az északmacedón válogatott játékos, Nikola Serafimov térdpanaszok miatt artroszkópos műtéten esett át, ami sikeresen zajlott le - tájékoztatta a klubhonlapot dr. Kovács Tibor Dávid csapatorvos.

A bejelentésben arról nem található bővebb információ, hogy a 25 éves játékos pályára léphet-e még a mostani szezonban.

Serafimov a most futó idényben is alapember a Vidinél, 29 tétmérkőzésen lépett pályára eddig a jelenleg is zajló idényben, a bajnokságban egy-egy gól és gólpassz is fűződik a nevéhez. A hátvéd a ZTE elleni előző mérkőzésen eltiltás miatt nem szerepelt a keretben, előtte az Újpest ellen 84 percet játszott.

Olvastad már?
Elindult az ATS Focivilág és a Csakfoci közös díja: Szavazz március legjobb NB I-es játékosára!
Az újonnan induló szavazásunkon ezúttal elsőként március legjobb játékosát keressük az NB I-ből.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
DVTK
Fiatal visszatérő
A saját nevelésű Illés Bálint visszatért Diósgyőrbe. A még mindig csak 20 éves középpályás hosszú sérülését követően a DVTK második csapatában játszik a tavaszi idény hátralévő részében. (dvtk.eu)  
Légiósok
Gulácsi reagált esetleges távozására
Gulácsi Péter a Nemzeti Sportnak elmondta, szeretné kitölteni 2026-ig szóló szerződését, de a szezon végeredményétől is függ, hogyan tervezik Lipcsében a jövő(jé)t.
Gyirmót
Edzőváltás
Schindler Szabolcs lett az NB II-ben szereplő Gyirmót vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz