Fotó: gyirmotfc.hu

NB I: Két csapat is harcol az előző szezon egyik legeredményesebb csatáráért

A csakfoci.hu információi szerint két NB I-es csapat is harcol a kieső Gyirmót támadójáért, Varga Barnabásért.
Nyikes Zoltán 2022. május 20., péntek 8:27
Fotó: gyirmotfc.hu
A csakfoci.hu információi szerint két NB I-es csapat is harcol a kieső Gyirmót támadójáért, Varga Barnabásért.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. május 20., péntek 8:27

A 27 éves játékos remek szezonon van túl, a nemrég véget ért idényben 13 gólt szerzett és 6 gólpasszt adott, így a góllövőlistán és a kanadai táblázaton is holtversenyben negyedik helyen zárt az ugyanilyen statisztikákat produkáló, ferencvárosi Ryan Mmaee-val holtversenyben.

Úgy tudjuk, Varga Barnabás teljesítményére több élvonalbeli együttes is felfigyelt,

és a hatodik helyen végzett, valamint Magyar Kupa-döntőbe jutott Paksnál, valamint a 10. Mezőkövesdnél is meg akarják szerezni a csatárt.

Információink szerint mindkét együttes tárgyal a játékos klubjával, a másodosztályba kiesett Gyirmóttal.

Olvastad már?
Honvéd: Vignjevic állását nem érinti a nagytakarítás, de a stábot és a keretet is felforgathatják - a részletek
A csakfoci.hu információi szerint edzőváltásra nem kerül sor a Budapest Honvédnál, de akár a szakmai stáb is erőteljesen átalakulhat a játékoskeret mellett. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Sopron
Kinevezték a csapat új vezetőedzőjét
Az NB III Északnyugati csoportjában szereplő Sopron hivatalos oldalán bejelentette, hogy Székely Tibor lett a csapat új vezetőedzője.
Fradi
Keane érdekelheti a Kansas Cityt?
A nemzetközileg is elismert amerikai transzferguru, Tom Bogert szerint nem kizárt, hogy az edzőt kereső Sporting Kansas City megkörnyékezi Robbie Keane-t. 
Légiósok
Újabb magyar játékos edzőjét menesztették
Az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City bejelentette, hogy menesztette Peter Vermes vezetőedzőt.
Tovább az összes átigazoláshoz