Forrás és fotó: hellogod.hu

Megőrül az internet a magyar edző kispad melletti beszédéért: "Ha 10-0 van, ezt akkor is elvárom" - videó

Egy hazai szakember rendhagyó beszédet mondott a szünetben, hiába vezetett már 3-0-ra a csapata.
Csakfoci.hu 2024. október 17., csütörtök 12:14
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 17., csütörtök 12:14

Csak azt értsétek meg, hogy amikor jön egy komoly ellenfél, akkor ott lesz a probléma. Mert ugyanúgy belekényelmesedtek. Ezt kéne megérteni, hogy tök mindegy, hogy ki az ellenfél. Neked azt kell játszanod, amit gyakorolsz, amit tudunk! Ezt értsétek már meg! És ha 10-0 van, akkor is elvárom, hogy csináljuk meg ezeket a gyakorlatokat. Saját magaddal szemben, a csapatodért, és azért, hogy amíg beleraktál munkát a héten, annak legyen eredménye

A Gödi SE U19-es csapatának edzője, Lukács Zoltán Gabriel a a Kőbánya elleni találkozó szünetében, 3-0-s vezetésnél gondolta úgy, hogy a magabiztos előny ellenére is motiválnia, ösztönöznie kell együttesét. A különbeszéd összeségében bejött, hiszen a Göd - Dobos Patrik mesterhármasának is köszönhetően - 6-1-re győzött végül, bár a tréner szerint csapata "nem játszott jól".

A rendhagyó és kritikus félidei beszéde pedig nagyot megy a Facebookon, közel 200 ezer megtekintésnél jár, és sorra kapja a dicsérő szavakat a tréner motiváló szavai miatt. Lukács egyébként szeptemberben, több mint 26 év után hagyott fel az aktív focival, ekkor lett a Gödi SE U19-es csapatának az edzője.

(Forrás és fotó: hellogod.hu)

A meccs után életmentő műtéten esett át a magyar utánpótlás-válogatott játékos - kivették az egyik veséjét, még mindig az intenzíven van
Életveszélyes sérülést szenvedett az ETO 17 éves játékosa, Zója-Katona Márk csapata miskolci bajnoki mérkőzésén. A korosztályos válogatott egyik veséjét ki kellett venni.